Connect with us

Steam jak przenieść grę na inny dysk?

Steam poradniki

Steam jak przenieść grę na inny dysk?

Czym jest Steam?

Steam to platforma cyfrowego dystrybucji gier wideo, która została stworzona przez Valve Corporation. Platforma oferuje graczom dostęp do szerokiej gamy gier, a także umożliwia ich pobranie i instalację na komputerze. Steam jest również wyposażony w funkcje społecznościowe, takie jak czaty grupowe, rankingi i statystyki.

Steam pozwala graczom na zarządzanie swoimi grami poprzez tworzenie bibliotek gier. Gracze mogą przechowywać swoje gry na dysku twardym lub innym nośniku pamięci, aby móc je łatwo odtwarzać. Jednak czasami może być konieczne przeniesienie gry Steam na inny dysk.

Jak przenieść grę Steam na inny dysk?

Przenoszenie gry Steam na inny dysk jest proste i można to zrobić za pomocą kilku prostych kroków. Przede wszystkim należy otworzyć aplikację Steam i przejść do sekcji Biblioteka. Następnie należy wyszukać grę, którą chcesz przenieść i kliknij prawym przyciskiem myszy, aby otworzyć menu opcji.

Następnie należy wybrać opcję „Właściwości” i przejść do sekcji „Pliki lokalizacji”. Tutaj możesz wskazać nowe miejsce docelowe dla plików gry. Po wskazaniu nowego miejsca docelowego należy kliknąć przycisk „Zmień lokalizację”, aby rozpocząć proces przenoszenia plików gry.

Kiedy gra jest już skopiowana?

Po skopiowaniu plików gry Steam automatycznie rozpoznaje nowe miejsce docelowe i uruchomi proces instalacji. Możesz sprawdzić postępy instalacji, otwierając okno Właściwości gry i sprawdzając postępy instalacji w sekcji Pliki lokalizacji. Gdy instalacja zostanie zakończona, gra będzie gotowa do odtwarzania.

Jeśli masz problemy z przenoszeniem gry Steam na inny dysk, możesz skontaktować się ze specjalistami technicznymi firmy Valve Corporation lub skorzystać z for internetowych dla graczy Steam, aby uzyskać dodatkowe informacje i porady dotyczące tego tematu.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Steam poradniki

Advertisement

Trending

Advertisement
To Top