Connect with us

Jak zalozyc aplikacje rossmann?

Porady techniczne

Jak zalozyc aplikacje rossmann?

Aplikacja Rossmann to jeden z najpopularniejszych programów lojalnościowych w Polsce. Umożliwia ona klientom sklepu Rossmann zbieranie punktów i wymianę ich na nagrody. Jeśli chcesz skorzystać z tego programu, musisz go najpierw zainstalować. Oto jak to zrobić.

Krok 1: Pobierz aplikację

Aby móc korzystać z aplikacji Rossmann, musisz ją najpierw pobrać. Możesz to zrobić na swoim urządzeniu mobilnym lub tabletu. Aplikacja jest dostępna na systemy iOS i Android. Wystarczy otworzyć sklep App Store lub Google Play i wyszukać „Rossmann”. Następnie możesz pobrać aplikację bezpłatnie.

Krok 2: Zarejestruj się

Po pobraniu aplikacji Rossmann, musisz się do niej zarejestrować. Możesz to zrobić poprzez podanie swojego adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Po rejestracji będziesz mógł używać aplikacji.

Krok 3: Aktywuj konto

Po rejestracji będzie Ci potrzebny kod aktywacyjny, aby aktywować swoje konto w aplikacji Rossmann. Kod ten możesz otrzymać w sklepie stacjonarnym Rossmann lub przez wiadomość SMS. Po aktywowaniu konta będzie można już cieszyć się wszystkimi funkcjami aplikacji.

Krok 4: Kup produkty

Teraz, gdy masz już aktywne konto w aplikacji Rossmann, możesz rozpocząć zbieranie punktów. Aby to zrobić, musisz odwiedzić sklepy stacjonarne Rossmanna i dokonać tam zakupów. Za każde 10 złotych wydane w sklepie otrzymasz 1 punkt lojalnościowy.

Podsumowanie

Aplikacja Rossmann to świetny sposób na oszczędzanie pieniędzy podczas robienia codziennych zakupów. Instalacja aplikacji jest prosta i szybka – wystarczy pobrać ją ze sklepu App Store lub Google Play, zarejestrować się i aktywować swoje konto przy użyciu specjalnego kodu aktywacyjnego. Gdy już to zrobisz, możesz rozpoczynać gromadzenie punktów lojalnościowych podczas robienia codziennych zakupów w sklepie stacjonarnym Rossmanna. Punkty te można potem wymienić na atrakcyjne nagrody.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Porady techniczne

Advertisement

Trending

Advertisement
To Top