Connect with us

Jak włączyć aplikacje w tle xiaomi?

Porady techniczne

Jak włączyć aplikacje w tle xiaomi?

Jak włączyć aplikacje w tle Xiaomi?

Xiaomi to jeden z najpopularniejszych producentów smartfonów na świecie. Firma oferuje szeroką gamę urządzeń, które są wyposażone w funkcje umożliwiające włączanie aplikacji w tle. W tym artykule przedstawimy Ci, jak skonfigurować swoje urządzenie Xiaomi, aby móc korzystać z tej funkcji.

Krok 1: Przejdź do Ustawień

Aby skonfigurować swoje urządzenie Xiaomi, musisz najpierw przejść do Ustawień. Możesz to zrobić, dotykając ikony Ustawienia na ekranie głównym lub przesuwając palcem od lewej strony ekranu do prawej. Po otwarciu Ustawień możesz przeszukiwać listę opcji i znaleźć interesujący Cię temat.

Krok 2: Znajdź opcję Aplikacje

Po wejściu do Ustawień powinieneś zobaczyć sekcję Aplikacje. Możesz ją rozwinąć, aby zobaczyć więcej opcji. Wybierz opcję „Uruchamianie aplikacji” i dotknij jej, aby otworzyć okno konfiguracji.

Krok 3: Włącz aplikacje w tle

W oknie konfiguracji powinieneś zobaczyć listę dostępnych aplikacji. Wybierz te, które chcesz uruchamiać w tle i dotknij ich ikon. Po tym jak wszystkie aplikacje będą oznaczone, możesz dotknąć przycisku „Zapisz”, aby potwierdzić swoje ustawienia.

Teraz Twoje urządzenie Xiaomi będzie automatycznie uruchamiało wybrane aplikacje po starcie systemu. Możesz również edytować te ustawienia w dowolnym momencie, jeśli będzie to konieczne.

Podsumowanie

Xiaomi oferuje szerokopasmowe funkcje dla swoich użytkowników, w tym możliwość uruchamiania aplikacji w tle. Aby skonfigurować swoje urzadzenie Xiaomi do tego celu, musisz najpierw przejsc do Ustawien i tam znalezc sekcje Aplikacje. Nastepnie musisz rozwinac liste dostepnych aplikacji i oznaczyc te, ktore chcesz uruchamiac w tle. Po potwierdzeniu ustawien mozesz cieszyc sie automatycznym uruchamianiem aplikacji po starcie systemu.

Xiaomi to jeden z najbardziej popularnych producentów smartfonów na świecie i oferuje szeroki zakres funkcji dla swoich użytkowników. Jednak czasami trudno jest skonfigurować te funkcje – na przykład jak włączyć aplikacje w tle? Na szczególną uwagę zasługuje tutaj proces konfiguracji Xiaomi – pierwsza rzecza to wejsc do Ustawien i tam znalezic sekcja Aplikacja. Nastepnie trzeba rozwinac liste dostepnych aplikacji i oznaczy te, ktore chcesmy uruchamiac w tle. Po potwierdzeniu ustawien mozesmy cieszy sie automatycznym uruchamianiem naszych ulubionych programow po starcu systemu. Dzieki temu prostemu procesowi mozesmy cieszy sie pełna funkconalnosci naszych smartfonow Xiaomi bez obaw o utrate danych lub inne problemy techniczne.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Porady techniczne

Advertisement

Trending

Advertisement
To Top