Connect with us

Jak usunąć recenzje na Steam?

Steam poradniki

Jak usunąć recenzje na Steam?

Czym jest Steam?

Steam to platforma cyfrowa, która umożliwia graczom na całym świecie pobieranie i kupowanie gier. Platforma oferuje również możliwość recenzowania gier przez innych użytkowników. Recenzje są ważne dla wielu graczy, ponieważ pozwalają im zdecydować, czy warto kupić daną grę.

Steam ma również system oceniania gier, w którym gracze mogą ocenić grę od 1 do 5 gwiazdek. Oceny te są widoczne dla innych użytkowników i mogą mieć duży wpływ na decyzję o zakupie gry.

Jak usunąć recenzje na Steam?

Jeśli chcesz usunąć swoje recenzje na Steam, musisz najpierw zalogować się do swojego konta Steam. Następnie przejdź do strony profilu i wybierz opcję „Recenzje”. Znajdziesz tam listę wszystkich twoich recenzji.

Kliknij na recenzję, którą chcesz usunąć, a następnie wybierz opcję „Usuń tę recenzję”. Po potwierdzeniu usunięcia twoja recenzja zostanie natychmiast usunięta z platformy Steam.

Czy można usunąć recenzje innych osób?

Niestety, nie ma możliwości usunięcia recenzji innych osób. Jedynym sposobem na usunięcie recenzji jest skontaktowanie się bezpośrednio z twórcami gry lub administratorem platformy Steam i poproszenie ich o usunięcie recenzji.

Jeśli chcesz uniknąć negatywnych opinii na temat swojej gry, możesz spróbować zachować dobre relacje ze swoimi fanami i starać się rozwiązywać problemy jak najszybciej. Możesz również poprosić swoich fanów o pozytywne opinie na temat twojej gry.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Steam poradniki

Advertisement

Trending

Advertisement
To Top