Connect with us

Jak udostępnić grę na Steam?

Steam poradniki

Jak udostępnić grę na Steam?

Czy mogę udostępnić grę na Steam innej osobie?

Udostępnianie gier na Steam jest możliwe, ale należy pamiętać o kilku ważnych zasadach. Przede wszystkim, aby udostępnić grę innej osobie, musisz mieć konto Steam i być jej właścicielem. Oznacza to, że musisz kupić grę lub otrzymać ją od innego użytkownika Steam. Następnie możesz przekazać swoje konto Steam innej osobie, aby mogła grać w twoje gry. Jednak istnieje kilka ważnych rzeczy do rozważenia przed podjęciem takiej decyzji.

Po pierwsze, upewnij się, że masz dostateczną ilość miejsca na dysku twardym do przechowywania plików gry. Po drugie, upewnij się, że obaj użytkownicy mają dostateczne połączenie internetowe do pobrania i aktualizacji gry oraz do logowania się na serwerach gry online. Po trzecie, upewnij się, że obaj użytkownicy szanują warunki licencji oprogramowania i nie biorą udziału w piractwie cyfrowym lub naruszeniu praw autorskich. Jeśli spełnisz te warunki i masz odpowiednie narzędzie do udostepniania gier (np. Family Sharing), możesz bezpiecznie udostepnić graczu swoje gry na Steam.

Jak udostępnić bibliotekę Steam?

Udostępnianie biblioteki Steam jest łatwym sposobem na dzielenie się grami z innymi użytkownikami. Możesz wybrać, które gry chcesz udostępnić i kto może je pobrać. Aby to zrobić, musisz mieć konto Steam i być zalogowanym do niego. Następnie przejdź do Ustawienia > Konta > Udostępnianie biblioteki gier. Tutaj możesz wybrać, które gry chcesz udostępnić oraz określić, czy mają one być dostępne tylko dla osób ze swojego konta Steam, czy też dla innych użytkowników sieci. Po wybraniu odpowiednich opcji możesz skopiować link do swojej biblioteki lub wysłać go bezpośrednio do osoby, z którą chcesz się podzielić grami.

Po skopiowaniu lub wysłaniu linku osoba, z którą się dzielisz grami, musi po prostu wejść na stronę Steam i aktywować swoje nowo dodane gry. Jeśli masz kilka różnych gier do udostępnienia, możesz utworzyć listy gier i przesłać je innym graczom jako prezent. W ten sposób można łatwo podarować gracza ulubione gry lub po prostu podziękować mu za ich obecności w twojej społeczności graczy Steam!

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Steam poradniki

Advertisement

Trending

Advertisement
To Top