Connect with us

Jak sprzedać grę na Steam?

Steam poradniki

Jak sprzedać grę na Steam?

Czy można sprzedać posiadaną grę na Steamie?

Sprzedaż gier na Steamie jest możliwa, ale nie jest to proces tak prosty, jak w przypadku innych platform. Sprzedawcy muszą zarejestrować się w sklepie Steam i uzyskać licencję na sprzedaż gier. Po zarejestrowaniu się, mogą oni dodawać swoje produkty do sklepu Steam i oferować je klientom. Wszystkie transakcje są bezpieczne i chronione przez system płatności Steam.

Kupujący mogą również korzystać z opcji wymiany lub sprzedaży posiadanych gier na Steamie. Można to zrobić poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną Steam. Kupujący musi tylko upewnić się, że gra nadal jest aktywna i ma ważną licencję, aby móc ją sprzedać lub wymienić. Jeśli chcesz sprzedawać swoje gry na Steamie, musisz być czujnym i sprawdzić regulamin sklepu oraz warunki umowy przed podpisaniem umowy o sprzedaż gier.

Jakie są warunki zwrotu gry na Steam?

Steam to jeden z najpopularniejszych sklepów cyfrowych, w którym można kupować gry i inne produkty. Steam oferuje swoim użytkownikom możliwość zwrotu gier, jeśli nie są one satysfakcjonujące. Warunki zwrotu mogą się różnić w zależności od tego, czy gracz kupił grę bezpośrednio od Steam, czy też od innego sprzedawcy.

Jeśli gracz kupił grę bezpośrednio od Steam, ma prawo do pełnego zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od daty zakupu lub do momentu rozpoczęcia gry, jeśli gra była uruchomiona przez więcej niż 2 godzin. Jeśli gracz kupił grę od innego sprzedawcy, warunki zwrotu będą określone przez taki sprzedawca i mogą się różnić w stosunku do tych oferowanych przez Steam.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Steam poradniki

To Top