Connect with us

Jak przywrócić aplikacje na ekran iphone?

Porady techniczne

Jak przywrócić aplikacje na ekran iphone?

Jak przywrócić aplikacje na ekran iphone?

iPhone to jeden z najpopularniejszych smartfonów na świecie. Jest wyposażony w szereg funkcji, które ułatwiają codzienne życie. Jedną z tych funkcji jest możliwość przywracania aplikacji na ekran główny iPhone’a. Przywrócenie aplikacji na ekran główny iPhone’a jest bardzo proste i można to zrobić w kilku prostych krokach.

Krok 1: Otwórz App Store

Aby przywrócić aplikację na ekran główny iPhone’a, należy najpierw otworzyć App Store. Aby to zrobić, należy dotknąć ikonę App Store na ekranie głównym iPhone’a. Po otwarciu App Store można przeszukiwać sklep w poszukiwaniu interesujących nas aplikacji.

Krok 2: Znajdź interesującą Cię aplikację

Po otwarciu App Store możesz przeszukiwać sklep w poszukiwaniu interesujących Cię aplikacji. Możesz również skorzystać z opcji wyszukiwania, aby szybciej znaleźć interesujące Cię aplikacje. Po znalezieniu odpowiedniej aplikacji, należy dotknąć jej ikony.

Krok 3: Pobierz i instaluj aplikację

Po dotknięciu ikony aplikacji pojawi się okno informacyjne, w którym można przeczytać informacje o danej aplikacji oraz jej opiniach użytkowników. Następnie należy dotknąć przycisku „Pobierz”, aby pobrać i zainstalować aplikację na swoim urządzeniu.

Krok 4: Przywróć aplikację do ekranu głównego

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji możesz ją teraz przywrócić do ekranu głównego. Aby to zrobić, należy dotknąć ikony tej samej aplikacji na ekranie głównym iPhone’a i trzymać ją przez kilka sekund. Po chwili pojawi się menu kontekstowe, w którym będzie można wybrać opcję „Przenieś do ekranu głównego”.

Po wykonaniu powyższych czynności Twoja aplikacja powinna być już widoczna na ekranie głównym Twojego urządzenia. Przywrócenie aplikacji do ekranu głównego iPhone’a jest bardzo proste i szybkie, dzięki czemu masz dostęp do ulubionych programów bezpośrednio z pulpitu.

Podsumowanie

iPhone oferuje użytkownikom szeroki wachlarz funkcji i narzędzi, które umożliwiają im lepsze korzystanie ze swojego urzadzenia. Jednym z tych narzedzi jest mozliosc przywracania ulubionych programow bezpoosrednio na pulpit urzedzenia. Przywrccenie programow do pulpitu jest bardzo proste i szybkie – wymaga tylko kilku prostych krokw, takich jak otwarcie App Store, znalezienie interesujacego nas programu, pobranie go oraz przeniesienie go do pulpitu. Dzieki temu masz dostep do ulubionych programow bezzposrednio z pulpitu.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Porady techniczne

Advertisement

Trending

Advertisement
To Top