Connect with us

Jak przenieść gry z bethesda na Steam?

Steam poradniki

Jak przenieść gry z bethesda na Steam?

Czym jest Bethesda?

Bethesda Softworks to amerykańska firma zajmująca się tworzeniem gier wideo. Firma została założona w 1986 roku i od tego czasu stworzyła wiele popularnych gier, takich jak Fallout, The Elder Scrolls, Doom i Quake. Wszystkie te gry są dostępne na platformie Steam.

Steam to platforma cyfrowa do dystrybucji gier wideo, która została uruchomiona w 2003 roku przez Valve Corporation. Platforma oferuje graczom możliwość kupowania i pobierania gier oraz udostępniania ich innym graczom. Steam jest obecnie najpopularniejszą platformą do dystrybucji gier wideo na świecie.

Jak przenieść gry z bethesda na Steam?

Jeśli masz już konto Steam i chcesz przenieść swoje gry z bethesda na tę platformę, musisz najpierw pobrać oprogramowanie Steam. Możesz to zrobić ze strony internetowej Steam lub sklepu Microsoft Store. Po pobraniu oprogramowania Steam będziesz mógł się zalogować i przejść do sekcji „Moje gry”.

Następnie musisz otworzyć folder bethesda i skopiować pliki instalacyjne swoich gier do folderu Steam. Po skopiowaniu plików instalacyjnych możesz je uruchomić poprzez kliknięcie ikony „Uruchom” w oknie Steam. Gdy proces instalacji zostanie ukończony, twoja gra będzie gotowa do uruchomienia.

Podsumowanie

Przenoszenie gier z bethesda na Steam jest proste i szybkie. Wystarczy pobrać oprogramowanie Steam, skopiować pliki instalacyjne swoich gier do folderu Steam i uruchomić je poprzez kliknięcie ikony „Uruchom” w oknie Steam. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się swoimi ulubionymi grami bezpośrednio na platformie Steam.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Steam poradniki

Advertisement

Trending

Advertisement
To Top