Connect with us

Jak pożyczyć grę na Steam?

Steam poradniki

Jak pożyczyć grę na Steam?

Czy mogę komuć pożyczyć grę na Steam?

Komuś pożyczenie gry na Steam może być bardzo przydatne, szczególnie jeśli nie mają one wystarczających środków finansowych, aby kupić grę. Platforma Steam oferuje wiele różnych gier do wyboru i jest to doskonała okazja dla osób, które chcą spróbować nowej gry lub zagrać w ulubioną grę bez ponoszenia dużych kosztów. Jednak istnieją pewne ograniczenia dotyczące tego, czy można pożyczyć grę na Steam. Przede wszystkim musisz mieć aktywne konto Steam i musisz mieć dostęp do swojego profilu Steam. Po drugie, gra musi być oznaczona jako „możliwa do pożyczenia” przez twórców gry. Jeśli spełnisz te warunki, możesz skontaktować się z innym użytkownikiem platformy Steam i poprosić go o pożyczenie Ci gry.

Jak pożyczyć komuś grę na Steam?

Pożyczanie gier na Steam jest łatwe i wygodne. Przede wszystkim, musisz mieć konto Steam i zalogować się do niego. Następnie, przejdź do strony gry, którą chcesz pożyczyć. Kliknij opcję „Udostępnij” lub „Wypożycz” i wprowadź adres e-mail osoby, której chcesz pożyczyć grę. Po potwierdzeniu adresu e-mail, Steam wysła wiadomość z linkiem do pobrania gry. Odbiorca może teraz pobrać grę bezpośrednio ze swojego konta Steam.

Jeśli chcesz odzyskać dostęp do swojej gry po jej udostępnieniu innym osobom, możesz to zrobić poprzez wejście na stronę Ustawienia Konta i kliknięcie opcji „Zarządzanie udostępnionymi grami”. Tutaj możesz sprawdzić listę osób, którym udostępniłeś grę oraz daty ich aktywności. Możesz również anulować udostepnienie gry każdej osobie indywidualnie lub całemu zestawowi osób naraz.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Steam poradniki

To Top