Connect with us

Jak połączyć konto uplay z Steam?

Steam poradniki

Jak połączyć konto uplay z Steam?

Czym jest Uplay?

Uplay to platforma cyfrowa stworzona przez Ubisoft, która umożliwia graczom dostęp do gier i usług. Platforma oferuje wiele różnych funkcji, takich jak możliwość zarządzania swoimi grami, tworzenia listy życzeń, otrzymywania aktualizacji i wiele innych. Uplay jest dostępny na wszystkie główne platformy, w tym Windows, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Uplay oferuje również możliwość połączenia konta z innymi platformami, takimi jak Steam. Połączenie konta Uplay z Steam umożliwi Ci dostęp do dodatkowych funkcji i usług, takich jak synchronizacja zapisanych stanów gry i dostęp do wielu dodatkowych gier.

Jak połączyć konto Uplay z Steam?

Połączenie konta Uplay z Steam jest bardzo proste. Najpierw musisz się zalogować na swoje konto Uplay. Następnie przejdź do sekcji „Ustawienia” i wybierz opcję „Połącz z innymi platformami”. Znajdziesz tam opcję połączenia z Steam.

Kliknij opcję „Połącz” i postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie. Będziesz musiał się zalogować na swoje konto Steam i potwierdzić połączenie. Po pomyślnym połączeniu Twoje konta będzie można synchronizować między nimi.

Korzystanie z połączonych kont

Po pomyślnym połączeniu Twoich kont będziesz mógł cieszyć się wieloma nowymi funkcjami. Możesz synchronizować swoje postepy w grach między platformami oraz uzyskać dostep do dodatkowych gier i bonusów.

Możesz również ustawić powiadomienia o nowych aktualizacjach lub promocjach dotyczacych Twoich ulubionych gier. Dzięki temu będziesz mógł być na bieżaco ze wszystkim co dzieje się na obu platformach.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Steam poradniki

Advertisement

Trending

Advertisement
To Top