Connect with us

Jak połączyć konto Steam z twitchem?

Steam poradniki

Jak połączyć konto Steam z twitchem?

Czym jest Steam?

Steam to platforma cyfrowa, która umożliwia graczom na całym świecie pobieranie i kupowanie gier. Platforma oferuje również wsparcie techniczne, aktualizacje i inne usługi. Steam został stworzony przez Valve Corporation w 2003 roku i od tego czasu stał się jednym z najpopularniejszych sklepów z grami na świecie.

Steam oferuje graczom możliwość tworzenia profili, które są używane do logowania się do platformy. Profil Steam pozwala graczom na dostęp do swoich gier, a także umożliwia im tworzenie listy przyjaciół, wysyłanie wiadomości i wykonywanie innych czynności.

Jak połączyć konto Steam z Twitchem?

Połączenie konta Steam z Twitchem jest bardzo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się do swojego konta Steam i przejść do strony Ustawienia. Następnie należy wybrać opcję „Konta” i kliknąć „Połącz ze stronami trzecimi”. Po wybraniu tej opcji pojawi się lista dostępnych witryn do połączenia.

Następnie należy wybrać Twitch i postępować zgodnie z instrukcjami. Po podaniu nazwy użytkownika Twitch i hasła należy potwierdzić połączenie. Po potwierdzeniu połączenia Twoje konto Steam będzie automatycznie powiązane z Twoim profilem Twitch.

Korzyści płynące z połączenia kont Steam i Twitch

Po połączeniu kont Steam i Twitch gracze mogą cieszyć się szerokim spektrum funkcji. Na przykład mogą oni oglądać transmisje innych graczy na żywo, a także tworzyć własne transmisje na żywo. Mogą również subskrybować innych streamerów, aby otrzymywać powiadomienia o ich nowych transmisjach.

Gracze mogą również udostępniać swoje gry na Twitchu, a także tworzyć listy obserwowanych gier, aby być na bieżaco informowanym o nowo dodanych treściach lub aktualizacjach. Poza tym mogą oni również tworzyć grupy społecznościowe oraz uczestniczyć w dyskusjach dotyczacych gier.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Steam poradniki

Advertisement

Trending

Advertisement
To Top