Connect with us

Jak połączyć konto Steam z ps4?

Steam poradniki

Jak połączyć konto Steam z ps4?

Czym jest Steam?

Steam to platforma cyfrowa, która umożliwia graczom na całym świecie dostęp do gier wideo. Platforma oferuje szeroki wybór gier, a także możliwość ich zakupu i pobrania. Steam jest również doskonałym miejscem do społecznościowego grania online z przyjaciółmi.

Steam oferuje również możliwość połączenia swojego konta Steam z konsolami PlayStation 4 i Xbox One. Pozwala to graczom na synchronizację swoich postępów w grach, dzięki czemu mogą one być odtwarzane na dowolnym urządzeniu.

Jak połączyć konto Steam z ps4?

Połączenie konta Steam z PlayStation 4 jest bardzo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się do swojego konta Steam na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej. Następnie musisz przejść do Ustawienia > Konta > Połącz konto Steam.

Po wykonaniu tych czynności otrzymasz unikalny kod, który należy wpisać na ekranie logowania PlayStation 4. Po poprawnym wprowadzeniu kodu Twoje konto Steam powinno być teraz połączone z Twoim profilem PS4.

Korzyści z połączenia konta Steam z ps4

Po połączeniu swojego konta Steam z PlayStation 4 będziesz mógł cieszyć się szerokim wachlarzem funkcji i usług. Będzie można synchronizować postępy w grach między platformami, a także udostępniać je innym graczom. Możesz również udostępniać swoje trofea i osiągnięcia oraz tworzyć listy przyjaciół.

Poza tym będzie można skorzystać ze specjalnych ofert i promocji dostarczanych przez firmę Sony oraz sklepu Steam. Gracze będą mogli również uczestniczyć w turniejach organizowanych przez obydwie firmy.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Steam poradniki

Advertisement

Trending

Advertisement
To Top