Connect with us

Jak pobierać aplikacje na iphone?

Porady techniczne

Jak pobierać aplikacje na iphone?

iPhone to jeden z najpopularniejszych smartfonów na świecie. Posiada on wiele przydatnych aplikacji, które można pobrać i używać. W tym artykule omówimy, jak pobierać aplikacje na iPhone’a.

Krok 1: Otwórz App Store

Aby pobrać aplikację na iPhone’a, musisz najpierw otworzyć App Store. Aby to zrobić, dotknij ikony App Store na ekranie głównym lub wyszukaj go w folderze Aplikacje. Po otwarciu App Store będziesz miał dostęp do milionów aplikacji.

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki App Store, aby szybko znaleźć interesujące Cię aplikacje. Wystarczy wpisać słowo kluczowe lub nazwę aplikacji, aby uzyskać listę pasujących do Twoich potrzeb aplikacji.

Jeśli chcesz przejrzeć nowe lub popularne aplikacje, możesz przejrzeć stronę główną App Store. Znajdziesz tam listę polecanych i nowych aplikacji oraz inne informacje o nich.

Możesz również skorzystać z sekcji „Kategorie”, aby przeszukać poszczególne kategorie aplikacji. Możesz wybrać kategorię, taką jak Gry lub Produktivitiy, aby zobaczyć listę dostępnych aplikacji.

Krok 2: Pobieranie aplikacji

Po odnalezieniu interesującej Cię aplikacji dotknij jej ikony, aby otworzyć stronę informacyjną. Na tej stronie znajdziesz opis aplikacji, recenzje użytkowników i inne informacje.

Gdy już się zdecydujesz, dotknij przycisku „Pobierz”. Następnie pojawi się okno dialogowe z pytaniem o potwierdzenie pobrania. Dotknij „Pobieranie”, aby rozpocząć proces pobierania.

Po pomyślnym pobraniu aplikacja pojawi się na ekranie głównym Twojego iPhone’a. Możesz teraz dotknąć jej ikony i cieszyć się swoją nowo pobraną aplikacją.

Krok 3: Aktualizowanie aplikacji

Aby upewnić się, że masz najnowsze wersje swoich ulubionych aplikacji, możesz sprawdzić czy są one dostepne do uaktualnienia. Aby to zrobić, dotknij ikony Ustawienia na ekranie głównym i przejdź do sekcji „iTunes & App Store”.

Nastepnie dotknij swojego ID Apple i wybierz opcjê „Pokaż hasło”. Po tym pojawi siê okno dialogowe z pytaniem o potwierdzenie twojej tożsamości. Potwierdź swoje ID Apple i hasło i dotknij opcji „Uaktualnienia”.

Na tej stronie możesz sprawdzić listê dostêpych uaktualnieñ dla twoich ulubionych apliakcji. Jeśli chcesz uaktualniæ danê apkiêcjê, dotknij jej ikoñy i wybier opcje „Uaktualnienia”.

Podsumowanie

iPhone oferuje miliony przedmiotów do pobrania ze sklepu App Store. Proces pobierania jest prosty – wszystko czego potrzebujesz to otworzenie sklepu App Store i wyszukanie interesujacego Ciê produktu. Nastepnie mozesz go pobrac i cieszyæ sie swoj¹ now¹ apkaicja¹. Ponadto powiniene¶ regularnie sprawdzaæ czy sa dostepne uaktualnienia dla twoich ulubionych apkaicjañ – mozes to robic poprze¶ wejscien do Ustawien i iTunes & App Store oraz potwierdzenie twoich danych logowania do ID Apple . Dzieki temu bedzie¶ mial najswietsze wersje swoich ulubionych apkaicjañ!

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Porady techniczne

Advertisement

Trending

Advertisement
To Top