Connect with us

Jak odinstalować gry na ps4?

Porady techniczne

Jak odinstalować gry na ps4?

Czym jest PS4?

PS4 to konsola do gier wideo produkowana przez Sony Interactive Entertainment. Jest to czwarta generacja konsoli PlayStation, po PS3. PS4 oferuje szeroki wybór gier, od tych najbardziej popularnych po mniej znane. Konsola ma również funkcje społecznościowe, takie jak możliwość grania ze znajomymi online i tworzenia grup.

Konsola PS4 ma również opcję odinstalowywania gier. Odinstalowanie gry oznacza usunięcie jej z dysku twardego konsoli, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca na dysku twardym i umożliwia instalację innych gier.

Jak odinstalować grę na PS4?

Odinstalowanie gry na PS4 jest bardzo proste. Najpierw musisz otworzyć listę aplikacji na swojej konsoli. Następnie wybierz grę, którą chcesz odinstalować i wciśnij przycisk „Options” na Twoim padzie do gier. Po wciśnięciu tego przycisku pojawi się menu opcji, w którym powinieneś zobaczyć opcję „Usuń”.

Po wybraniu opcji „Usuń” system poprosi Cię o potwierdzenie decyzji. Wybierz „Tak” i gra zostanie usunięta z dysku twardego Twojej konsoli. Możesz teraz ponownie uruchomić swoją konsolę i cieszyć się nowo uzyskaną przestrzenią dyskową.

Czy można ponownie zainstalować usuniętą grę?

Tak, możesz ponownie zainstalować usuniętą grę. Aby to zrobić, musisz otworzyć sklep PlayStation Store i wyszukać grę, którą chcesz ponownie zainstalować. Następnie postępuj według instrukcji ekranowych, aby pobrać i zainstalować grę.

Jeśli masz fizyczną wersję gry, możesz również użyć jej do ponownej instalacji. W tym celu musisz umieścić dysk CD lub Blu-ray w napędzie optycznym Twojej konsoli i postepuj według instrukcji ekranowych, aby zainstalować grę.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Porady techniczne

To Top