Connect with us

Jak dodac aplikacje na ekran glowny iphone?

Porady techniczne

Jak dodac aplikacje na ekran glowny iphone?

Jeśli chcesz mieć szybki dostęp do swoich ulubionych aplikacji na ekranie głównym swojego iPhone’a, możesz je tam dodać. Dodanie aplikacji na ekran główny iPhone’a jest łatwe i zajmuje tylko kilka sekund. W tym artykule przedstawimy Ci kroki, które należy wykonać, aby dodać aplikację na ekran główny iPhone’a.

Krok 1: Przejdź do App Store

Aby dodać aplikację na ekran główny iPhone’a, musisz najpierw przejść do sklepu App Store. Aby to zrobić, otwórz aplikację App Store na swoim urządzeniu. Możesz również użyć wyszukiwarki App Store, aby znaleźć interesującą Cię aplikację.

Krok 2: Wybierz aplikację

Po wejściu do sklepu App Store wybierz interesującą Cię aplikację. Możesz to zrobić poprzez przeszukanie listy polecanych lub popularnych aplikacji lub poprzez wyszukiwanie określonego typu lub nazwy aplikacji.

Krok 3: Pobierz i dodaj aplikację

Gdy już wybierzesz odpowiednią aplikację, kliknij przycisk „Pobierz”. Po pobraniu aplikacji pojawi się ikona tej aplikacji na Twoim ekranie głównym. Jeśli chcesz, możesz teraz przesunąć tę ikonę w dowolne miejsce na ekranie głównym.

Krok 4: Uruchom aplikację

Po dodaniu ikony do ekranu głównego możesz teraz uruchomić tę aplikację. Aby to zrobić, dotknij ikony tej aplikacji i po chwili powinna ona się uruchomić. Teraz możesz cieszyć się swoją nowo dodaną aplikacją!

Dodanie aplikacji na ekran główny iPhone’a jest bardzo proste i zajmuje tylko kilka sekund. Wystarczy przejść do sklepu App Store, wyszukać interesując Cię aplikację i pobrać ją. Następnie możesz przesunąć ikonę tej aplikacji w dowolne miejsce na ekranie głównym i uruchomić ją. Dzięki temu masz szybki dostep do swoich ulubionych programow.

Podsumowanie: Dodawanie ulubionych programów do ekranu głównego iPhone’a jest bardzo proste i szybkie. Wszystko czego potrzebujesz to wejscie do sklepu App Store, wyszukanie interesujacego Cie programu oraz pobranie go. Nastepnie mozesz przesunac ikone tego programu w dowolne miejsce na ekranie glownym i uruchomic go bezzposrednio z poziomu telefonu. Dzieki temu masz szybki dostep do swoich ulubionych programow bez potrzeby szuaknia ich co razem czasem.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Porady techniczne

Advertisement

Trending

Advertisement
To Top