Connect with us

Gdzie zapisują się screeny Steam?

Steam poradniki

Gdzie zapisują się screeny Steam?

Czym są screeny Steam?

Screeny Steam to zrzuty ekranu, które można wykonać w grach dostępnych na platformie Steam. Screeny Steam są przydatne do udokumentowania postępów w grze lub do udostępniania innym graczom. Możesz je również używać jako tła pulpitu lub w celach marketingowych.

Aby wykonać screenshot, należy nacisnąć kombinację klawiszy F12 lub PrtScn. Po wykonaniu zrzutu ekranu zostanie on automatycznie zapisany w folderze „Screenshots” Twojej biblioteki gier Steam. Możesz również skorzystać z narzędzi do tworzenia screenów dostarczonych przez producenta gry.

Gdzie są zapisywane screeny Steam?

Screeny Steam są automatycznie zapisywane w folderze „Screenshots” Twojej biblioteki gier Steam. Folder ten jest domyślnie umieszczony w folderze „Steam\userdata\[Twoje ID]\760\remote”. Możesz go również otworzyć bezpośrednio ze strony internetowej Steam, klikając ikonę „Zarządzanie plikami” i przechodząc do sekcji „Zrzuty ekranu”.

Jeśli chcesz, możesz również skonfigurować inny folder, aby przechowywać swoje screeny Steam. Aby to zrobić, musisz otworzyć aplikację Steam i przejść do sekcji Ustawienia > Zrzuty ekranu i filmów > Ustawienia zrzutów ekranu. Następnie możesz określić nowe miejsce na dysku twardym, aby przechowywać swoje screeny.

Jak udostępnić screeny Steam?

Po utworzeniu screenshotu możesz go udostępnić innym graczom poprzez stronę internetową Steam. Aby to zrobić, musisz otworzyć aplikację Steam i przejść do sekcji Ustawienia > Zrzuty ekranu i filmów > Zarządzanie plikami. Następnie możesz wysłać linki do swoich screenów innym graczom lub opublikować je na swoim profilu.

Możes

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Steam poradniki

To Top