Connect with us

Czy gry zakupione na Eneba posiadają gwarancję?

Eneba poradniki

Czy gry zakupione na Eneba posiadają gwarancję?

Czy gry zakupione na Eneba posiadają gwarancję?

Eneba to jeden z najpopularniejszych sklepów internetowych, w którym można kupić gry wideo. Sklep oferuje szeroki wybór gier od różnych producentów i dostawców. Wszystkie gry są oryginalne i legalne, a ich ceny są bardzo atrakcyjne. Jednak wielu użytkowników zastanawia się, czy gry zakupione na Eneba posiadają jakąś formę gwarancji.

Odpowiedź brzmi tak – wszystkie gry zakupione na Eneba objęte są 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że jeśli gracz nie jest zadowolony z swojego zakupu, może go bez problemu zwrócić do sklepu w ciągu 30 dni od daty jego otrzymania. Należy jednak pamiętać, że aby skorzystać z tej usługi, gracz musi przesłać do sklepu dowody potwierdzające jego zakup.

Jak skorzystać z gwarancji?

Aby skorzystać z gwarancji na grze kupionej na Eneba, należy przesłać do sklepu dowody potwierdzające jej zakup. Może to być np. kopia faktury lub paragonu albo numer transakcji PayPal lub inny system płatności online. Po otrzymaniu tych informacji sklep rozpatrzy reklamację i postara się rozwiązać problem.

Jeśli reklamacja będzie uznana, gracz otrzyma pełny zwrot pieniędzy lub możliwość wymiany produktu na inny. Jeśli natomiast reklamacja nie będzie uznana, gracz nie otrzyma żadnych środków finansowych ani możliwości wymiany produktu.

Podsumowanie

Wszystkie gry kupione na Eneba objęte są 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Aby skorzystać z tego benefitu, trzeba przesłać do sklepu dowody potwierdzajace jej zakup. Jeśli reklamacja będzie uznana, gracz otrzyma pełny zwrot pieniędzy lub możliwość wymiany produktu na inny.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Eneba poradniki

Advertisement

Trending

Advertisement
To Top